Η 12ήμερη συνεχιζόμενη ασθένεια απο Covid του 5πλά εμφολιασμένου Γιώργου Παπαδάκη, που δεν μπορεί να γίνει καλά ακόμη λόγω εξασθένησης του ανοσοποιητικού του απο τα σκατομπόλια είναι μια περίπτωση AIDS.
To ότι δεν μεταδίδει είναι αναληθές, απο τη στιγμή που επίσημα οι γιατροί λένε πως έχει τον ιό μεταδίδει (ανάθεμα τί μετράνε και τί καταλαβαίνουν).
Η ΣΥΝΕΧΗΣ ΧΡΗΣΗ ΕΜΦΟΛΙΩΝ ΕΞΑΣΘΕΝΕΙ ΤΟ ΑΝΟΣΟΠΟΙΗΤΙΚΟ
Έχω απο μήνες προβλέψει πως θα έλθει εποχή που θα είστε “όλοι” άρρωστοι, λόγω εμβολιασμού και μιας ασθένειας ή άλλων εν υπνώσει ασθενειών που θα έρχονται και τα επανέρχονται. Θα είστε μονίμως “κρυωμένοι”. Αυτό βασίζεται στο γεγονός πως ο κορωναϊός σε κάποιους με εξασθενημένο ανοσοποιητικό δυσκολεύεται να φύγει.
Το ποσοστό του πληθυσμού στο οποίο θα παρατηρηθεί αυτό δεν μπορεί να προβλεφθεί, όπως και το πότε θα συμβεί στον καθένα αλλά μπορεί να συμβεί. Αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο δεν έπρεπε να δοθεί άδεια στις φόλες. Χρειαζόταν βάθος χρόνου για να υπάρξει έλεγχος σε αυτό και σε άλλα θέματα.
Ο Γ. Παπαδάκης έχει σοβαρό πρόβλημα και να προσέχει, γιατί μπορεί να αποτελέσει σημείο αναφοράς αυτό που μπορεί να πάθει.