ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΗ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΙΜΠΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ.
ΝΑ ΡΩΤΑΕΙ ΠΡΙΝ ΜΙΛΑΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ ΟΥΤΕ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ.
Kαταλαβαίνω ότι έκανε κακή εκτίμηση για τα εμβόλια και ότι έκανε πείραμα στον Ισραηλινό λαό χωρίς να το ξέρει αλλά ένα λάθος δύο φορές πάει πολύ. Cool down.
Η εκτίμηση του Μπίμπι θα ήταν καλή αν το εμβόλιο του Μπουλά ήταν σωστό. Δεν είναι όμως. Είναι Mάπα. Κανένα mRNA εμβόλιο δεν μπορεί να έχει αποτέλεσμα. Ο τρόπος που λειτουργεί είναι το πρόβλημα του. Προσωπικά το γνώριζα απο την αρχή και το είπα. Συνεπώς το όνειρο του Χαράρι είναι πύργος της Βαβέλ. Και αυτά τα περί παραπληροφόρησης τα λέω εγώ μόνο.
Θα την πληρώσει και το εμβόλιο της γρίπης τώρα. Και αυτό έχει πρόβλημα λόγω της συνεχούς χρήσης του. Δεν είναι πως η γρίπη είναι πιο βαριεά αυτή φορά. Το ανοσοποιητικό είναι χάλια και η γρίπη φαίνεται πιο βαρειά.
Υπάρχει και το “προπατορικό αμάρτημα” γνωστό σαν O.A.S. Και όσο ο κόσμος εμβολιάζεται θα γίνεται πιο χάλια.
Δεν είναι μόνο το ADE για τον κορωναϊό, υπάρχουν και άλλες παράμετροι, που δεν έχουν ακουστεί στην Ελλάδα. Από ότι φαίνεται δεν έχουν ακουστεί ούτε στο Ισραήλ.
Θα έλεγα στα γιατρουδάκια να μελετάνε πριν μιλήσουν στα κανάλια είτε για κορωναϊό είτε για γρίπη και για εμβόλια. Όσο μιλάνε με εκνευρίζουν. Μόνο βλακείες λένε.
Πρώτη φορά βλέπω λαό να θέλει να αυτοκτονήσει και δεν μου αρέσει να προκαλούμαι για να ξεστραβώνω.