Μητσοτάκης Αντιπολίτευση και γιατρουδάκια έκαναν μεγάλο κακό στην Ελληνική κοινωνία.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ φαίνεται μέσα απο την προστασία της ελεύθερης άποψης.
Αυτοί την κυνήγησαν συλλογικά και κατά μόνας για την επιβίωση των ζωωδών ενστίκτων τους, προς τα οποία αφομοιώθηκαν πλήρως.
Κάθε τι σοβαρό για την πανδημία και τους κινδύνους απο τα σκατομπόλια υποθάλπτεται τεχνικά είτε φυσικά.
Επιβιώνει η βλακεία κάποιων αντιεμβολιαστών που μπορεί να είναι και 5η φάλαγγα. Για τον λόγο αυτό να προσέχετε τί λέει ο καθένας και πόσο συνεπής είναι στις πράξεις του.
Προσωπικά έμεινα μόνο στα θέματα μαθηματικής επιδημιολογίας και ειδικών μέτρων, σε αυτά που δεν μπορούν δηλαδή νομικά να αντιμετωπισθούν για την κατηγορία του υποχρεωτικού εμβολιασμού και της αύξησης των θανάτων.
Επέμεινα στη παρουσίαση συγκεκριμένων δημοσιεύσεων ανάμεσα απο χιλιάδες. Για το ADE, για την αυτοψία σε θύματα ξαφνικίασης απο εμβόλια και στον τρόπο λειτουργίας των εμβολίων.
Η μαθηματική επιδημιολογία καθορίζει την στρατηγική στην πανδημία και όχι οι λοιμωξιολόγοι, οι πνευμονολόγοι και ο κάθε γιατρουδάκος που δεν ξέρει πως λειτουργεί ακόμη και τώρα το ανοσοποιητικό και τα εμβόλια.
Μεγάλη η ευθύνη της ΕΣΗΕΑ, της Δικαιοσύνης και των Ιατρικών συλλόγων. Εβγαλαν πολλά λεφτά οι γιατροί απο τους εμβολιασμούς στην πανδημία διεθνώς.
Στην Ελλάδα επιλέχτηκαν για να μιλάνε επίτηδες και απο πίσω τους έδιναν bonus.
Aυτοί είναι.
Το να πουλάς διαφήμιση δεν είναι κακό. Το να την επιβάλεις είναι κακό και αυτό το λέει ο πρώτος καθηγητής ΜΕΤΑϋλικών στην Ιαπωνία, αυτός που σχεδίασε και το πρώτο Ελληνικό stealth και έδωσε και τον χάρτη των κοιτασμάτων, βάσει του οποίου τα καλά κοιτάσματα η Ελλάδα τα παραχώρησε στην Αίγυπτο με τη συμφωνία του παγαπόντη Δένδια. Τα ΜΕΤΑυλικά προηγήθηκαν του ΜΕΤΑverse και πρώτα παρατηρήθηκαν σε πεταλούδες.